تبلیغات
آخرین اخبار فوتبال داخلی
آخرین اخبار فوتبال داخلی
سپاهان همیشه قهرمان 
قالب وبلاگ
جدول لیگ برتر
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
نظر سنجی
به نظر شما سپاهان در اسیا چه رتبه ای کسب میکنهسپاهان خواهان پاک شدن کارت‌های طالبی است/اعتراض به قضاوت مظفری‌زاده

مدیر  تیم فوتبال فلاد مبارکه سپاهان گفت:این باشگاه قصد دارد با شکایت از مظفری‌زاده از کمیته داوران بخواهد تا کارت‌های داده شده علیه مدافع این تیم را پاک کنند. رسول خوروش در گفت‌وگویی با انتقاد از داوری سعید مظفری زاده در بازی شب گذشته مقابل استقلال اظهار داشت: قصد داریم از این داور به دلیل کارت های اشتباهی که داد شکایت کنیم.

وی افزود: ما تا قبل از اینکه فیلم بازی را ببینیم اظهار نظری نکردیم اما شب گذشته در برنامه 90 هم نشان داده شد. ما می خواهیم به کمیته داوران معترض شویم که مظفری زاده دو کارت اشتباه به فرشید طالبی داد و خواهان پاک شدن این کارت ها هستیم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: در کارت اولی که فرشید طالبی گرفت این مجیدی بود که او را هل داد اما داور به بازیکن سپاهان کارت نشان داد و در صحنه دوم هم موسوی تمارض کرد. همچنین در صحنه ای که گل استقلال زده شد پیش از وارد شدن توپ به دروازه حمودی در آفساید بود.

خوروش ادامه داد: بعد از 10 نفره شدن بچه ها خسته و بی رمق به اصفهان بازگشته اند و تازه فردا باید خود را برای بازی با داماش آماده کنیم. وضعیت بازیکنان نگران کننده است. واقعا این برنامه ریزی ظلم به تیم هاست.


[ پنجشنبه 29 فروردین 1392 ] [ 12:25 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

اقای سعید مظفری زاده با این که دوست ندارم از تبانی شما حرفی بزنم ولی با دیدن این هم حق کشی شما نمیشه ساکت شد

شما و دارو دستتون نمیتونین جلوی شیران اصفهانی رو بگیرین خدا با ماست ما فدراسیون نداریم ولی خدا با ماست ما داور نداریم ولی خدا با ماست

صدا و سیما نداریم ولی خدا با ماست اقای مظفری تو نمیتونی مانعی برای رسیدن ما از حقمون بشی تا زمانی که خدا باشه تو هیچی نیستی یادت باشه

ما سپاهانیمو به کوری چشم اونایی که نمیتونن ببینن حالا حالا قهرمانیم

مظفری زاده شک نکن این اه ها شما و همه دارودستت را خواهد گرفت


[ پنجشنبه 29 فروردین 1392 ] [ 12:11 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

کمیته حقوقی باشگاه سپاهان:مدارکی مبنی بر عدم فسخ قرارداد توزی و لیام ردی موجود است/برای رفع شائبه مدارک فسخ قرارداد را منتشر کنید

 واحد حقوقی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در ادامه بحث شکایت این باشگاه در مورد بازی کردن غیر قانونی فرهاد مجیدی توضیحاتی دیگر را منتشر کرد. در اطلاعیه نکمیلی کمیته حقوقی باشگاه آمده است: مدارکی که از فیفا در اختیار ماست نشانگر این موضوع است که قرارداد توزی هنوز با استقلال فسخ نشده است. همینطور باشگاه فولاد مبارکه سپاهان صورتجلسه ای که بین لیام ردی و باشگاه استقلال تهران تنظیم شده است را در اختیار دارد که در این صورتجلسه تاکید شده که پس از پرداخت بدهی لیام ردی قرارداد این بازیکن فسخ می شود که تا این لحظه پولی به وی پرداخت نشده و این موضوع داشتن قرارداد ردی را تائید می کند.

بنابراین اگر موضوع فسخ قرارداد دو بازیکن مذکور استقلالی ها ثابت شود آن وقت صحبت استقلالی ها در مورد اینکه حتی یک جای خالی هم دارند در ست و صحیح است که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

از یکی از نهادهای ذیصلاح همچون فدراسیون فوتبال،سازمان لیگ، هیئت فوتبال تهران و یا باشگاه استقلال تهران تقاضا می کنیم که هر چه زودتر رونوشت یا کپی فسخ قرارداد این دو بازیکن را جهت اطلاع و رفع شائبه بی قانونی انتشار دهند.


[ پنجشنبه 29 فروردین 1392 ] [ 12:09 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

اعتراض شدید باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به برنامه ریزی سازمان لیگ/پیشنهاد عملیاتی رحیمی به سازمان لیگ

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ نسبت به برنامه‌ریزی این سازمان برای بازی‌های دو هفته پایانی لیگ برتر و فبنال جام حذفی اعتراض کرده و برنامه پیشنهادی خود را ارائه داده است.  با وجود اینکه پیش از این قرار بود دیدارهای دو هفته پایانی لیگ برتر به صورت همزمان برگزار شود، سازمان لیگ به قول خود عمل نکرد و سپاهان در هفته سی‌وسوم باید نزدیک به ۱۵ روز زودتر از استقلال بازی کند. این مسئله اعتراض باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را در پی داشت.

علیرضا در نامه ای رسمی به سازمان لیگ  نسبت به این مسئله شدیدا کرده و برنامه پیشنهادی، منطقی و قابل اجرای این باشگاه را اعلام کرده است و منتظر پاسخ سازمان لیگ است

در این نامه پیشنهاد شده است برای پایمال نشدن حق هیچکدام از تیم ها، هفته سی و سوم رقابت های لیگ برتر در تاریخ سی ام فروردین ماه، هفته سی و چهارم در تاریخ 15 اردیبهشت و فینال جام حذفی هم در 20 اردیبهشت ماه برگزار شود.
طبق برنامه سازمان لیگ، سپاهان در چارچوب رقابت‌های هفته سی‌وسوم جمعه ۳۰ اردیبهشت به مصاف داماش گیلان می‌رود و این در حالیست که استقلال ۱۵ روز بعد از دیدار سپاهان دیدار خود با فولاد را برگزار می‌کند.


[ یکشنبه 25 فروردین 1392 ] [ 07:41 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

کرانچار: یک امتیاز هم برای ما مطلوب است


سرمربی سپاهان گفت: کسب یک امتیاز مقابل استقلال برای ما نتیجه مطلوبی است.


زلاتکو کرانچار در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل استقلال گفت: فردا دیدار سرنوشت‌سازی داریم که در تعیین قهرمان مؤثر است استقلال با کسب پیروزی ضریب امنیتش را بسیار بیشتر می‌کند و ما نیز می‌توانیم به صدر جدول برسیم. دیدار فردا اهمیت بیشتری نسبت به جام حذفی دارد و با یک نگرش دیگر به این میدان می‌رویم.

به گزارش فارس، وی افزود: می‌خواهیم در این مسابقه نتیجه بگیریم و اقدامی انجام می‌دهیم که شرایط به گونه‌ای شود که در نهایت ما پیروز باشیم حداقل این است که با کسب یک امتیاز می‌توانیم منتظر دو هفته پایانی و اشتباه استقلال بمانیم.

کرانچار در مورد 2 شکست پیاپی تیمش مقابل الاهلی عربستان گفت: امیدوارم 2 شکست پیاپی مقابل الاهلی تأثیری در روند تیمی ما نگذارد و فردا بازیکنان نمایش خوبی ارائه کنند.

احمد جمشیدیان را به دلیل مصدومیت قطعاً در اختیار نداریم. بلکو به دلیل اخراج مقابل نفت تهران مقابل استقلال غایب است، حسین پاپی دچار مصدومیتی است که از ناحیه پا به شدت درد می‌کشد، نویدکیا هم مدتی مصدوم است و در دیدار مقابل الاهلی از او استفاده نکردیم. البته 24 ساعت تا بازی فردا باقی مانده و باید ببینیم شرایط این دو بازیکن چطور می‌شود.

کرانچار در پاسخ به این سئوال که آیا فردا برای کسب تساوی به میدان می‌روید، اظهار داشت: همان‌طور که در مقدمه‌ صحبت‌هایم اشاره کردم بر اساس تمریناتی که انجام دادیم نباید با 2 شکست مقابل الاهلی متزلزل شویم. فکر می‌کنم تیم‌مان در شرایط آمادگی خوبی قرار دارد و مثل مسابقه نیمه نهایی تلاش می‌کنیم تا در این دیدار نتیجه بگیریم در کل شرایط بازی به گونه‌ای است که به هیچ وجه نباید بازنده باشیم، چون در صورت بر هم خوردن این اتفاق اوضاع سپاهان پیچیده می‌شود.

وی افزود: با کسب یک امتیاز می‌توانیم در کورس قهرمانی باقی بمانیم و منتظر دو دیدار دشوار و پایانی استقلال باشیم. نمی‌توانیم پیش‌بینی انجام دهیم اما در ظاهر سپاهان مقابل داماش و آلومینیوم پیروز خواهد شد. از این منظر اعلام می‌کنم کسب تساوی برای ما مطلوب است.

وی در مورد دریافت 8 گل در دو مسابقه مقابل الاهلی و اینکه آیا این موضوع باعث می‌شود ترکیب تیمش را تغییر دهد اظهار داشت: شاید خستگی در بازیکنان وجود داشته باشد اما نفرات ما همین است و نمی‌توانیم تغییری به وجود بیاوریم در آن مسابقه اشتباهات تیمی نه بلکه اشتباهات فردی باعث شد که تیم ما گل بخورد.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه در فرودگاه بازیکنان این تیم مصاحبه نکردند و آیا او چنین تصمیمی را گرفته است گفت: بازیکنان ما نظر شخصی‌شان بوده که مصاحبه نکردند. ما آنها را تشویق کردیم که به نزد خبرنگاران بروند و از مصاحبه تمرد نکنند اما خودشان چنین تصمیمی گرفتند.

[ یکشنبه 25 فروردین 1392 ] [ 07:37 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

در زیر تصاویر آخرین روند ساخت ورزشگاه نقش‌جهان و قسمت‌های تکمیل شده سازه فلزی ورزشگاه و همچنین زمین چمن سبز این استادیوم را می‌بینید.
این تصاویر سه‌شنبه از ورزشگاه نقش‌جهان گرفته شده است.


ادامه مطلب
[ جمعه 23 فروردین 1392 ] [ 11:22 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

sepahan_fans31سپاهان نیوز - سالیان سال فوتبال ایران دچاره پدیده ای به نام دو قطبی یا سرخابی بودن بود. ملت 70 میلیونی ما مجبور به انتخاب از میان این دو گزینه بود که قرمز باشند یا آبی و گزینه سومی وجود نداشت. تمام رسانه ها در اختیار این دو تیم بودند، حتی تیم ملی ایران نیز مجبور به انتخاب از میان بازیکنان این دو تیم بود و همین امر باعث میشد که سقف آرزوی هر بازیکنی در کشور ما بازی در یکی از این تیم ها باشد. هر کس که پایی به توپ میزد و خود را فوتبالیست میدانست (اغلب فوتبال دوستان) آرزوی بازی در این دو تیم را داشتند زیرا محبوبیت و معروفیت را در بودن در این تیم ها میدیدند، چیزی که آن زمان واقعیت زمانه ما بود و تاکنون نیز ادامه دارد.

از آنجا که بازی کردن در این دو تیم برای همه مردم ما امکان پذیر نبود، این شیفتگان ورزش خود را در قالب هواداران این دو تیم قرار دادند و عشق به سرخابی ها نسل به نسل پرورش یافت و جز فرهنگ ما شد. تا جایی که مجری های تلویزیونی وقتی سوال کم می آورند از مهمان خود این سوال را میپرسند که: قرمز هستید یا آبی؟ گزینه دیگری هم وجود ندارد و حتی حق نداری سکوت کنی، زیرا برایت یکی از این دو رنگ را انتخاب میکنند. وقتی ابراهیم تهامی مسخره میشود، وقتی از کاپیتان سپاهان (لئون استپانیان) سوال میشود قرمز هستی یا آبی آن هم در برنامه ای که نیمی از مردم ما میبینند، از دیگران چه توقعی است!

وقتی که در بازی نیمه نهایی جام حذفی که از رسانه ملی پخش میشود، سپاهان (تیمی شهرستانی که 4 دوره قهرمان کشور و فینالیست آسیا بوده) میشود یک تیم غریبه و به قول بعضی ها یک تیم عربی! وقتی که در این دیدار سپاهان گلزنی میکند و گزارشگر بی طرف (عادل فردوسی پور) چنان غم زده میشود که انگار تیم ملی ما از عربستان گل خورده و هنگام گلزنی استقلال چنان فریاد گل سر میدهد که ما سپاهانی ها هم به وجد می آییم و فکر میکنیم که خداداد با بوسنیچ در بازی ایران-استرالیا تک به تک شده، چه انتظاری از این فوتبال دارید؟

وقتی بازی یکی از نمایندگان فوتبال ما در آسیا پخش نمیشود و به جای آن سریال جومونگ پخش میشود چه انتظاری از این فوتبال دارید؟ وقتی حتی یک پوستر از تیم های شهرستانی یا بازیکنان شهرستانی و حتی یک مصاحبه صفحه دوم و سوم از آنها چاپ نمیشود چه انتظاری از این فوتبال دارید؟ وقتی تیمی که میلیاردها تومان از بیت المال مستقیما خرجش شده و 18 بازی فقط زور میزند که رتبه ای تک رقمی به دست بیاورد، همواره اسمش سر زبانهاست، نامش تیتر یک روزنامه هاست و رنگش محبوب دلهاست؛ ولی هیچ نام و نشانی از سپاهانی که در دوره رکود فوتبال ایران آبروی ایران را میخرید و در آسیا یکه تازی میکرد وجود ندارد چه انتظاری از این فوتبال دارید؟

همان سپاهانی که با نایب قهرمانی فوتبال آسیا و حضور در جام باشگاه های جهان، در زمانی که سرخابی ها آرزوی صعود از گروه خود را داشتند و تیم ملی ما با باخت به حریفان کلکسیون افتخارات آنها را رنگین میکرد، برای فوتبال ایران آبرو میخرید. با این وجود وقتی قهرمان میشوی و تیتر یک نمیشوی، ولی در آن سو رقیب که نمیشود گفت (همان تیم قرمز رنگ) برای نرفتن به لیگ یک تیتر یک میشود چه توقعی از این فوتبال دارید؟

زمانی بود که نیمی از تیم ملی بازیکنان سپاهان بودند، با این حال چه کسی آن موقع هوای تیم ما را داشت؟ چه کسی قدر شناس تیم ما بود وقتی کاپیتان ما مصدوم شد در بازی ملی با کره شمالی، چه کسی احوالی از او پرسید؟ ولی دست مسئولین درد نکند که به ازای خدمات سپاهان به فوتبال ایران، کمک هایی هم به این تیم انجام داده ند! تیم ما را از بازی های خانگی محروم کردند برای یک نیم فصل. تیم ما را از داشتن ورزشگاه محروم کردن برای چندین سال به بهانه گسترش نقش جهان و نیمه کاره رها کردن آن. هر سال هم که دست به تضعیف تیم ما میزنند ولی هر بار سپاهان، این شیر بیشه زاینده رود، با غیرت بازیکنان و هوادارانش در صدر فوتبال ایران قرار میگیرد، زیرا اصفهانی میدادند که هر چیز لیاقت میخواهد و لیاقت سپاهان قهرمانی در کشور است.

با باخت تیم ما در مقابل یک تیم عربی خشنود شدید، حاشا که شما ایرانی باشید! ولی این را بدانید که شیر همیشه شیر است. آقایان این تیمی که در اصفهان در مقابل الاهلی عربستان شکست خورد حاصل تفکرات شما بود. خوش باشید که زخم خوردن شیر زاینده رود را دیدید ولی بدانید زانو زدن این شیر را مگر به خواب ببینید. ما شاید تیتر یک نباشیم، ولی چندین سال هست که در فوتبال ایران یکه یکه یک هستیم!


[ جمعه 23 فروردین 1392 ] [ 11:15 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

سپاس رحیمی از هواداران/ دست همه سپاهانی ها را می بوسم

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از هواداران طلایی دل که در ورزشگاه آزادی حمایتی جانانه را از تیم فوتبال سپاهان به عمل آوردند سپاسگزاری کرد.به گزارش پایگاه خبری سپاهان، علیرضا رحیمی در پیامی از چندین هزار هواداری که با حضور در ورزشگاه آزادی  یاریگر شاگردان کرانچار برای پیروزی بر استقلال تهران و صعود به فینال جام حذفی بودند سپاسگزاری کرد.

وی در این پیام تصریح کرده است: دست یکایک سپاهانی ها را می بوسم و امیدوارم با کسب مقام قهرمانی بتوانیم زحمات و و پشتیبانی این هواداران متعصب را به خوبی پاسخ دهیم.


[ یکشنبه 11 فروردین 1392 ] [ 08:37 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگسپاهان کبیر دوستت دارم ؛ نه به خاطر قهرمانی های تو ؛ بلکه به خاطر شخصیتی که در هنگام با تو بودن پیدا می کنم
ما سپاهانیم و همیشه بر بام فوتبال ایران
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :