تبلیغات
آخرین اخبار فوتبال داخلی
آخرین اخبار فوتبال داخلی
سپاهان همیشه قهرمان 
قالب وبلاگ
جدول لیگ برتر
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
نظر سنجی
به نظر شما سپاهان در اسیا چه رتبه ای کسب میکنهدوست ندارم در امارات بازى كنم
نویدكیا: سپاهان قطب فوتبال نیست
137877.jpg
محرم نویدكیا به دلیل آسیب دیدگى از ناحیه زانو در آستانه خداحافظى از فوتبال قرار داشت ولى همه چیز به یكباره براى او تغییر كرد تا این بازیكن به عنوان كاپیتان سپاهان، قهرمانى در جام حذفى را جشن بگیرد.
نویدكیا در گفت وگو با فوتبال درخصوص قهرمانى تیمش گفت: پس از شرایط سختى كه پشت سر گذاشتم، این قهرمانى لذت بخش بود و خوشحالم كه سهم كوچكى در این موفقیت داشتم.
از قهرمانى سپاهان در جام حذفى چه احساسى دارى؟
< این چهارمین قهرمانى طى پنج سال اخیر بود و از این موضوع خوشحالم، فقط امیدوارم سپاهان این روند را ادامه دهد.
فكر مى كنى سپاهان در فوتبال ایران تبدیل به یك قطب شده است؟
< ما در این چند سال ثابت كردیم به غیر از پرسپولیس و استقلال، تیم هاى دیگر هم مى توانند حرف هاى زیادى براى گفتن داشته باشند. قهرمانى در دومین دوره لیگ برتر، شروع موفقیت هاى سپاهان بود تا دیدگاه ها نسبت به تیم ما عوض شود ولى سپاهان هنوز در فوتبال ایران قطب نیست. مدت كوتاهى است كه این افتخارات را به دست آورده ایم و در شرایطى قطب خواهیم بود كه این موفقیت ها ادامه داشته باشد.
تا چند ماه پیش در آستانه خداحافظى از فوتبال قرار داشتى، این یك تصمیم احساسى نبود؟
< در این چند سال، بارها از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگى شدم و این شرایط دیگر برایم قابل تحمل نبود. جالب اینجاست كه فقط از همین ناحیه مصدوم مى شدم و از لحاظ روحى شرایط بسیار بدى داشتم. خیلى ها به من زنگ زدند كه از این تصمیم منصرف شوم و در نهایت فیزیوتراپ سابق سپاهان شرایط را تغییر داد.
براى فصل آینده چه تصمیمى گرفته اى، در سپاهان مى مانى؟
< من از بچگى با سپاهان زندگى كرده ام و دوست دارم به این تیم كمك كنم ولى شرایط باید مهیا باشد و مشكل خاصى پیش نیاید. باید ببینم شرایط كادرفنى به كجا مى رسد و چه بازیكنانى به سپاهان اضافه مى شوند. در ضمن پزشك جراح به من توصیه كرده كه به اجبار باید دو روز در هفته وزنه بزنم و شاید سرمربى تیم دوست ندارد با شرایط من كنار بیاید.
پس ماندنت در سپاهان حتمى نیست؟
< به زودى وضعیتم مشخص مى شود. امیدوارم كه شرایط براى ماندن فراهم شود.
فكر مى كنى در لیگ قهرمانان آسیا كاوازاكى ژاپن را شكست بدهید؟
< بازى سختى در پیش داریم ولى هدف ما رسیدن به یك عنوان قابل توجه است و باید این حریف ژاپنى را از پیش رو برداریم.طبقه بندی: اخبار داخلی سپاهان،
[ سه شنبه 29 خرداد 1386 ] [ 06:06 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
* فولاد مباركه سپاهان بار دیگر* *آسیایی شد *

انوار طلایی قهرمانی باردیگر آسمان دیار نصف جهان را آذین بست و اینبار نیز طلایی پوشان فولاد مباركه سپاهان در بیستمین دوره رقابت های فوتبال جام حذفی كشور ( فصل 86 -85 ) موفق شدند و با غلبه بر تیمهای مطرح و صاحب نام فوتبال كشور و حذف آنان از گردونه رقابت ها ، جام قهرمانی را برای دومین سال متوالی در خانه نگه دارند و برای چهارمین بار طی پنج سال گذشته جام قهرمانی را به مردم اصفهان هدیه نمایند . تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان رقابت های جام حذفی كشور فصل 86 – 85 را در ابتدا با غلبه 2 برصفر بر تیم نوژن مازنداران آغاز نمود و در دیدار بعدی نیز سایپای تهران ( قهرمان لیگ برتر كشور ) را با همین نتیجه شكست داد و سپس با نتیجه 3 بر 2 بر تیم ترتیب یزد غلبه نمودو در مرحله نیم نهایی درمقابل چشمان یكصد هزار تماشا گر پرسپولیس موفق شد با نتیجه پرگل 4 بر یك تیم پایتخت نشین را در ورزشگاه آزادی با شكست مواجه سازد تا دیدار فینال را مقابل صبا باطری برگزار نمایند . در ادامه این رقابت ها و دردیدار رفت فولاد مباركه سپاهان نیز در ورزشگاه احتصاصی صبا باطری موفق شد میزبان خود را با نتیجه یك بر صفر شكست دهد و نهایتاً در دیدار برگشت كه روز شنبه 26 خرداد ماه در استادیوم نقش جهان برگزار شد اینبار نیز طلایی پوشان فولاد مباركه سپاهان پیروز میدان بودند و میهمان خود را با نتیجه 3 بر صفر از پیش روی برداشتند تا با به ثمر رساندن 15 گل و تنها 3 گل خورده در طول مسابقات ، جشن قهرمانی را در استادیوم نقش جهان برپا كنند . در این روز نیز از تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان نوین به لحاظ كسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته دوم كشور و صعود به لیگ دسته اول تجلیل بعمل آمد .

  
طبقه بندی: اخرین نتایج جام حذفی،
[ دوشنبه 28 خرداد 1386 ] [ 12:06 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
سومین قهرمانى سپاهان درجام حذفی

احترام به قطب زرد

شنبه ۲۶/۳/۸۶
ساعت: ۳۰:۱۶
دیدار برگشت فینال جام حذفى
ورزشگاه: نقش جهان اصفهان
سپاهان: ۳
گل ها: محمود كریمى (۴۴)، ابراهیم لوینیان (۵۰)، حسین پاپى (۸۸)
پاس گل: ابراهیم لوینیان (۴۴) و هادى جعفرى (۸۸)
صباباترى: صفر
داور: محسن تركى
137748.jpg
كمك ها: رضا سخندان و حسن كامرانى فر
اخطار: محسن بیات، یحیى گل محمدى و آلن آودیچ (صباباترى)
اخراج: -
تماشاگر: ۱۸ هزار نفر
ستاره میدان: محمود كریمى (سپاهان)
سپاهان: محمد سوارى، هادى عقیلى، محسن بنگر، جابا موجیرى (حمید عزیززاده ۸۰)، عبدالوهاب ابوالهیل، ابراهیم لوینیان (حامد رسولى ۶۱)، حسین پاپى، هادى جعفرى، فرشاد بهادرانى، سیدمهدى سیدصالحى و محمود كریمى (محمد نورى ۷۶)
سرمربى: منصور ابراهیم زاده

صباباترى: المیر تولیا، سهراب بختیارى زاده، سعید بیگى، محسن بیات (علیرضا عباسفرد ۶۶)، یدالله اكبرى، مصطفى مهدى زاده (آلن آودیچ ۵۹)، حامد حاجتى، امجد شكوه مقام، حمیدرضا زوهانى (مارینكو ماچكیچ)، یحیى گل محمدى و سعید دقیقى
سرمربى: محمدحسین ضیایى

سپاهان بسیار راحت تر از حد تصور صباباترى را شكست داد تا براى دومین سال پیاپى جام قهرمانى رقابت هاى حذفى را بالاى سر ببرد. زردپوشان نصف جهان كه بازى رفت را در رباط كریم صفر - یك برده و با خیالى آسوده پاى به دیدار برگشت گذاشته بود در این دیدار نیز با تدابیر ویژه و یك بازى تاكتیكى به موقع حریف را خلع سلاح كرده و زهر خود را ریختند.
هنوز ۵ دقیقه از بازى نگذشته بود كه سهراب بختیارى زاده با شوت خود از فاصله ۳۵ مترى شوكى به تیم سپاهان داد. ضربه سنگین سهراب با برخورد توپ به تیرك پشت خط فرود آمد اما تركى و كمكش آن را ندیدند تا بازى ادامه داشته باشد.
 
بیشتر دقایق نیمه نخست بازى توپ در میانه میدان ضربه خورد و شاید بتوان مدعى شد در این ۴۵ دقیقه هیچ كدام از ۲ تیم هیچ موقعیتى براى گلزنى نداشتند. البته در حالى كه تصور مى شد در پایان نیمه كار به تساوى بدون گل انجامد باز هم محمود كریمى، ستاره این روزهاى سپاهان با ضربه سر تیم اش را به گل رساند تا خیال اصفهانى ها از بابت قهرمانى تا حدود زیادى راحت شود.
با آغاز نیمه دوم اما صباباترى به خود نیامد و در ادامه كار تعویض هاى ضیایى هم چاره ساز نشد. بر خلاف صبا، سپاهان اما همان تیم توفانى هفته هاى گذشته بود و در دقیقه ۴۹ توسط كریمى باز هم خطرساز شد اما به گل نرسید. ۱۱ دقیقه پس از شروع نیمه دوم ابراهیم لوینیان با حركت انفرادى خود شوك دوم را به صبا داد تا خیال سپاهان از بابت قهرمانى جمع شود.
درست بعد از این گل بود كه شیرازه صبا از هم پاشید. بازیكنان این تیم خیلى ناى راه رفتن نداشتند چه برسد به جنگ بر سر توپ و جبران كار. گل محمدى و بختیارى زاده كه باتجربه هاى تیم بودند كار را رها كرده و با بى انگیزگى خاصى به توپ ضربه مى زدند.
در سوى مقابل اما انگار سپاهانى ها تازه راه افتاده بودند و پشت سر هم موقعیت خلق مى كردند. حسین پاپى در دقیقه ۶۳ و حامد رسولى یك دقیقه بعد ۲ موقعیت ایده آل را هدر دادند تا تعداد گل هاى سپاهان به ۳ و ۴ نرسد. صبایى ها هم در عین بى انگیزگى توسط گل محمدى و آودیچ مى توانستند به گل برسند اما مدافعان سختكوش حریف براى یك بار هم كه شده به آنها اجازه خودنمایى ندادند.
اما ۱۰ دقیقه پایانى كه كار حسابى از دست صبایى ها خارج شده بود صحنه هاى جالبى را پدید آورد تا دیدار فینال جام حذفى تبدیل به یك بازى ساده و یكطرفه شود. شاید اگر سپاهانى ها قدر موقعیت هاى خود را مى دانستند نتیجه تلخى را براى صبا رقم مى زدند اما تنها یك بار و با هوشیارى جعفرى و پاپى در دقیقه ۸۸ به گل رسیدند تا با پیروزى صفر - ۳ و در مجموع صفر - ۴ جام قهرمانى را از آن خود كنند.
سپاهان همانطور كه پیش بینى مى شد در عین برترى و با هوشیارى كامل راحت تر از حد تصور بر صبا فایق آمد و قهرمان شد تا شاید همگان ظهور قطب زرد نصف جهان در فوتبال ایران را باور كنند. ظهورى كه چنانچه با قهرمانى در آسیا همراه شود از تیم اصفهانى یك مجموعه كاملاً موفق و قابل احترام مى سازد.طبقه بندی: اخرین نتایج جام حذفی،
[ دوشنبه 28 خرداد 1386 ] [ 12:06 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

با تشکر از نظرات شما

نویسنده : سعید | Mail
مربوط به ارسال : سپاهان قهرمان جام حذفی  |باز كردن صفحه نظر ها|

نه قرمز نه آبی فقط سپاهان طلائی


خوشم آمد از غیرتت دمت گرم با سپاهانی دو آتیشه


نویسنده : علی | Mail
مربوط به ارسال : سپاهان قهرمان جام حذفی  |باز كردن صفحه نظر ها|

عشق است سپاهان. خیلی كارت درسته.


نویسنده : شهریار هویدا | Mail
مربوط به ارسال : سپاهان قهرمان جام حذفی  |باز كردن صفحه نظر ها|

دوران دوقطبی بودن فوتبال در ایران به سر رسید.


فوتبال ایران حالا یك قطبی است!


و سپاهان تنها قطب فوتبال ایران است.


نویسنده : حامد آزادی | Mail
مربوط به ارسال : سپاهان قهرمان جام حذفی  |باز كردن صفحه نظر ها|

سلام دوست عزیز
وبلاگ خیلی خیلی با محتوا و جالبی داری من مایل به تبادل لینک با شما هستم اگه تونستی یه سر به من بزن و خبرم کن
خسته نباشی
ممنون
شیرین فراز کرمانشاه
طبقه بندی: اخرین نتایج جام حذفی،
[ دوشنبه 28 خرداد 1386 ] [ 12:06 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
محرم به امریكا مى رود
محرم نویدكیا كاپیتان تیم فوتبال سپاهان به كشورهاى امریكا و آلمان سفر خواهد كرد. این بازیكن كه از ناحیه زانوى پاى چپ خود احساس ناراحتى مى كند به دعوت تیم هوستون تگزاس جهت حضور در یكى از دیدارهاى خیرخواهانه راهى امریكا خواهد شد و همانجا با دو پروفسور متخصص استخوان و مفاصل دیدار مى كند.وى همچنین بلافاصله كشور امریكا را به مقصد آلمان ترك خواهد كرد و با دو فیزیوتراپیست تیم ملى فوتبال این كشور به درمان پاى آسیب دیده خود مى پردازد.طبقه بندی: اخبار داخلی سپاهان،
[ دوشنبه 28 خرداد 1386 ] [ 01:06 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

لرزه بر اندام حریفان اسیایی اژدهای زرد باز هم اسیایی شد

.

سپاهان  قهرمان جام حذفی

.

صباباطری  ۰   ۱  سپاهان

.

سپاهان    ۳    ۰  صبا باطری
طبقه بندی: اخرین نتایج جام حذفی،
[ شنبه 26 خرداد 1386 ] [ 11:06 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]

به شرط پوشیدن لباس زرد
سپاهان ـ صبا را
مجانى ببینید


باشگاه فولاد مباركه سپاهان اعلام كرد تماشاى بازى

 فینال جام حذفى براى هوادارانى كه پیراهن زرد

 بپوشند رایگان است.


روابط عمومى باشگاه فولاد مباركه سپاهان اعلام كرد كه در روز بازى سپاهان مقابل صبا باترى، بلیت فروشى انجام خواهد گرفت اما هوادارانى كه با پیراهن زرد به ورزشگاه نقش جهان بیایند مى توانند رایگان وارد ورزشگاه شوند.
باشگاه سپاهان در روز بازى غرفه هایى را در ورزشگاه تعبیه كرده كه در این غرفه ها پیراهن سپاهان با قیمت ۵۰۰ تومان به هواداران فروخته خواهد شد.
بازى برگشت ۲ تیم سپاهان و صبا باترى در چارچوب مرحله نهایى جام حذفى شنبه آینده در ورزشگاه نقش جهان برگزار مى شود. در بازى رفت سپاهان با تك گل هادى عقیلى برابر صبا باترى به پیروزى رسید.
طبقه بندی: اخبار ورزشی داخلی،
[ جمعه 25 خرداد 1386 ] [ 04:06 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
قرعه كشى لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد
كاوازاكى ژاپن
حریف سپاهان 
تیم فوتبال سپاهان ایران حریف خود در مرحله یك چهارم نهایى رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا را شناخت.
سپاهان كه از مرحله گروهى رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا با اقتدار به مرحله حذفى صعود كرده بود پس از انجام مراسم قرعه كشى با تیم كاوازاكى ژاپن همگروه شد.
سپاهان باید در شهریور و مهر
۲ بازى رفت و برگشت با تیم ژاپنى انجام دهد، درصورت پیروزى در این دیدار حریف برنده بازى الوحده امارات یا الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایى خواهد شد.
در دیگر دیدارهاى این مرحله سئونگنام كره جنوبى به مصاف الكرام سوریه خواهد رفت و چونبوك موتورز كره جنوبى مدافع عنوان قهرمانى این رقابت ها به مصاف اوراوا در ژاپن خواهد رفت.
بازى اول سپاهان بیست وهشتم شهریور در اصفهان و بازى برگشت چهارم مهر در توكیو برگزار خواهد شدطبقه بندی: اخبار ورزشی خارجی،
[ جمعه 25 خرداد 1386 ] [ 04:06 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگسپاهان کبیر دوستت دارم ؛ نه به خاطر قهرمانی های تو ؛ بلکه به خاطر شخصیتی که در هنگام با تو بودن پیدا می کنم
ما سپاهانیم و همیشه بر بام فوتبال ایران
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :