تبلیغات
آخرین اخبار فوتبال داخلی
آخرین اخبار فوتبال داخلی
سپاهان همیشه قهرمان 
قالب وبلاگ
جدول لیگ برتر
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
نظر سنجی
به نظر شما سپاهان در اسیا چه رتبه ای کسب میکنهیادداشت مدیر تیم فوتبال در پاسخ به هواداران/با عزمی صد برابر می جنگیم

رسول خوروش در پاسخ به ایمیل یکی از هواداران و سایر هواداران طلایی دل که از سایر نقاط ایران و جهان به بیان احساسات  پاک و زیبای خود پس از پیروزی سپاهان بر استقلال پرداخته بودند یادداشتی را برای سایت باشگاه ارسال کرده است.این یادداشت را با هم می خوانیم:

اولین دیدار حساس سال جدید را با یاری خدا و حمایت هواداران مان به خوبی و خوشی و با یک پیروزی شیرین پشت سر گذاشتیم.. پیروزی شیرینی بود که با همت بازیکنان و حمایت چندین و چند هزار هواداری که به ورزشگاه آزادی آمده بودند محقق شد اما چیزی که حلاوت این پیروزی را برایمان شیرین تر کرد در یافت انبوهی از ایمیل های هواداران بود که احساسات زیبا و پاکشان را برای پس از این پیروزی  برایمان نوشته بودم و باعث شد به ارزش های این  پیروزی و سایر سرافراز های سپاهان بیش از هر زمانی واقف شویم.

مردمان اصفهان و هوادارانی که همه دلخوشی ها و شادی هایشان به پیروزی ها و قهرمانی های سپاهان گره خورده است شایسته  بهترین ها هستند. خواندن برخی دلنوشته ها و نامه های هواداران ما را بیش از هر زمانی به مسئولیت های سنگین مان واقف می کند تا بدانیم که غرور آفرینی های سپاهان می تواند چه بازتاب های عظیم و شگرفی داشته باشد. و البته این نامه ها نیرویی خارق العاده را به وجودمان تزریق می کند که تا آخرین نفس برای این هواداران و تقدیم قهرمانی و شادمانی به آنها بجنگیم.

 به نمایندگی از سوی همه زردپوشان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به همه شما یاران سپاهانی ، هواداران و مردم اصفهان قول می دهم که برای قهرمانی در جام های پیش رو با عزمی صدبرابر می جنگیم و  بایاری خداوند و تداوم حمایت شما بزرگواران ماموریت مان که شاد کردن دل شما هواداران متعصب و عزیز است را به بهترین شکل انجام می دهیم.

http://www.fooladsepahansport.com

 

 


[ یکشنبه 11 فروردین 1392 ] [ 08:28 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگسپاهان کبیر دوستت دارم ؛ نه به خاطر قهرمانی های تو ؛ بلکه به خاطر شخصیتی که در هنگام با تو بودن پیدا می کنم
ما سپاهانیم و همیشه بر بام فوتبال ایران
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :