تبلیغات
آخرین اخبار فوتبال داخلی
آخرین اخبار فوتبال داخلی
سپاهان همیشه قهرمان 
قالب وبلاگ
جدول لیگ برتر
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
نظر سنجی
به نظر شما سپاهان در اسیا چه رتبه ای کسب میکنهساکت: جواب برخی تهمت ها را نداده‌ایم

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان شركت كرد.

   محمدرضا ساکت با اشاره به حضور مهدی تاج به عنوان یک اصفهانی در فدراسیون فوتبال کشور اظهار داشت: حضور تاج در فدراسیون فوتبال هیچ غنیمتی برای اصفهان و فوتبال اصفهان محسوب نمی شود. چراکه ایشان یک چهره ملی هستند که ما وی را غنیمتی برای فدراسیون و ورزش ایران می دانیم نه برای ورزش اصفهان.

وی افزود: این موضوع را از این جهت اشاره می کنم که متاسفانه در فضای نا مطلوب ورزش کشور شاهد بوده و هستیم که موفقیت های مختلف ورزش و باشگاه های فوتبال و فوتسال استان را متوجه حضور اصفهانی ها در فدراسیون می کنند. شخصیت تاج به وی اجازه نمی دهد که کوچکترین حمایت، سمت و سو و یا گرایشی را در حوزه های منطقه ای اعمال کند.

وی افزود: تاکنون باشگاه های فولاد مبارکه سپاهان ، ذوب آهن ، فولاد ماهان ، فیروز صفه، و فولاد نطنز هیچ مطالبه ای از مهدی تاج نداشته اند و نخواهند داشت و وی هم پاسخگوی هیچ مطالبه ای نبوده است. هر آنچه اتفاق افتاده به طور جد نتیجه تلاش استان، مدیران و باشگاه های اصفهان بوده است. لذا بی انصافی و یک تهمت ناجوانمردانه است که این موفقیت ها را به مسائلی نامربوط ربط دهیم.

ساکت تصریح کرد:تاکنون مجموعه ما، و دیگر باشگاه ها و شخص مهدی تاج در این موارد سکوت کرده ایم و جواب این تهمت ها را نداده ایم، اما این دوستان باید در آن دنیا پاسخ گوی تهمت های ناروایی که می زنند باشند.

مدیر عامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه ما در این جلسه تاج را به عنوان نماینده فدراسیون می شناسیم نه به عنوان تاج اصفهانی، ادامه داد: در تعیین مربیان تیم های ملی پایه به استان ها کمتر توجه می شود و متاسفانه دایره دید دوستان تنها مربیانی را رصد می کند که در منطقه تهران هستند. بعضا در حق مربیان اصفهانی کم لطفی می شود.

وی اضافه کرد: نگاه مرکز محور فدراسیون در تشکیل تیم پیشکسوتان نیز بسیار قابل تامل بود به طوری که هیچ خارج از تهرانی را عضو تیم پیشکسوتان ندیدیم. این سوال مطرح است که آیا محمود یاوری، مسعود تابش ، علی شجاعی ،  رسول کربکندی، مجید بصیرت و یا کریم قنبری پشکسوت نیستند؟ البته اگر این دوستان دعوت هم می شدند به دلایل مشغله کاری ممکن بود فرصت حضور در تمرینات را نداشته باشند، اما فدراسیون نباید آنها را فراموش می کرد.

ساکت با انتقاد از اساسنامه هیات فوتبال استان ها خاطر نشان کرد: به نظر می رسد غنای سطح هیات رییسه هیات های فوتبال استان ها کم شده است. این موضوع را در مجمع فدراسیو ن هم مطرح کردم، چون معتقدم قدرت لازم را ندارد. وجود برخی از چهره ها می تواند مخصوصا در مباحث مالی به فوتبال یک منطقه کمک کند. متاسفانه فوتبال شهرستان ها با مشکلاتی مواجه هستند که حضور مسوولان شهر، چهره های فرهنگی، سیاسی و هنری در هیا ت رییسه می تواند از این مشکلات بکاهد.
طبقه بندی: اخبار داخلی سپاهان،
[ دوشنبه 4 بهمن 1389 ] [ 10:45 ب.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگسپاهان کبیر دوستت دارم ؛ نه به خاطر قهرمانی های تو ؛ بلکه به خاطر شخصیتی که در هنگام با تو بودن پیدا می کنم
ما سپاهانیم و همیشه بر بام فوتبال ایران
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :