تبلیغات
آخرین اخبار فوتبال داخلی
آخرین اخبار فوتبال داخلی
سپاهان همیشه قهرمان 
قالب وبلاگ
جدول لیگ برتر
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
نظر سنجی
به نظر شما سپاهان در اسیا چه رتبه ای کسب میکنهپایان حسرت ۱۰ ساله
طلوع سپاهان در سرزمین آفتاب

چهارشنبه ۴/۷/۸۶
ورزشگاه: تودوروكى
ساعت: ۳۰:۱۳
چارچوب: دیدار برگشت مرحله یك چهارم نهایى لیگ قهرمانان آسیا
میزبان: كاوازاكى فرونتال
میهمان: سپاهان اصفهان
داور: سعد كمیل
كمك ها: مراد یاسر احمد و الوهدیان فؤاد
اخطار: عبدالوهاب ابوالهیل و محسن بنگر (سپاهان)
اخراج: -
پنالتى ها: جونینیو، گانادا، اوهاشى و ترادا (كاوازاكى)، هادى عقیلى، محرم نویدكیا، عبدالوهاب ابوالهیل، فرشاد بهادرانى و جلال اكبرى (سپاهان)

كاوازاكى: اجى كاواشیما، هایروكى ایتو، یوشینوبو مینووا، شوهى ترادا، هیرویوكى تانى گوچى، مگنوم تاوارس، كنگو ناكامورا (ماساهیرو اوهاشى ۹۵)، یوسوكه مورى (یوسوكه ایكاوا ۷۴)، كازوهیرو ماراكاى، كارلو جونینیو و یونگ ته سه (كازوكى گانادا ۱۰۶)
سپاهان: عباس محمدى، حمید عزیززاده، هادى عقیلى، محسن بنگر، محرم نویدكیا، جلال اكبرى، حسین كاظمى (ابراهیم لوینیان)، عبدالوهاب ابوالهیل، سعید بیات، احسان حاجى صفى (فرشاد بهادرانى ۹۱) و عماد محمد رضا (محسن حمیدى ۷۱)

 وقتى سوت پایان بازى سپاهان- كاوازاكى (دور رفت) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به صدا درآمد كمتر كسى شانس صعود را براى سپاهان در دور برگشت متصور مى شد اما همان روز لوكا بوناچیچ كه در كار خود خبره و استاد است و نشان داده كه مرد عبور از جاده هاى صعب العبور است گفت شانس صعود براى هر ۲ تیم به یك اندازه است.
سعد كمیل سوت آغاز دیدار را به صدا درمى آورد اما پیش از سوت، گوش تمام بازیكنان پر شده از صداى تشویق یكصداى ۱۳۰۰۰ نفر كه اكثر آنها پیراهن هاى یكرنگ به تن كرده اند و بى محابا تیم مورد علاقه خود را تشویق مى كنند. بدون شك جو ورزشگاه بسیار سنگین تر از جو ورزشگاه یكصدهزارنفرى آزادى بود.
در همان ابتداى بازى بازیكنان كاوازاكى به سركردگى ناكامورا حملات پرشمارى را از كناره هاى خط دفاعى سپاهان آغاز كردند كه در دقیقه ۵ بازى شوت سنگین ناكامورا نویدبخش یك روز پركار براى خط دفاع و دروازه بان سپاهان بود. روند حملات كاوازاكى، سپاهانى ها را بر آن داشت تا خودى نشان بدهند و آنها نیز به سوى دروازه تیم كاوازاكى حمله ور شدند كه حاصل این حملات چند ضربه پیاپى كرنر بود كه یكى از این ضربات با ضربه سر بنگر روى سر عمادرضا فرود آمد و وارد دروازه شد ولى شادى این گل زیاد طول نكشید چون دست سعد كمیل به نشانه آفساید بالا رفته بود.
ژاپنى ها با تركیب ۳-۳-۴ وارد زمین شده بودند و ناكامورا، مگنوم، جونینیو و یونگ تسه با تشكیل مربع  و مثلث هایى كه در میان مدافعان پرشمار سپاهان به وجود مى آوردند سعى مى كردند راهى به دروازه عباس محمدى بیابند. حاصل این اشكال هندسى در نیمه اول چندین موقعیت گل بود كه بیشتر آنها در نهایت با هنرنمایى جونینیو و فوق واكنش هاى عباس محمدى كه ستاره میدان بود به پایان رسید. اكثر حملات كاوازاكى در نیمه نخست بین دقایق ۳۰ تا ۴۵ بود البته در دقایق ۲۵ و ۲۶ دو موقعیت خوب گلزنى روى پاس هاى بى نقص محرم نویدكیا نصیب عماد رضا شد كه از این فرصت ها نتوانست به درستى استفاده كند.

دیروز حسین كاظمى مانند دور رفت بازى كم فروغى را از خود به نمایش گذاشت تا در اوایل نیمه دوم لوكا را به این كار وادارد تا او را از زمین بیرون بكشد و ابراهیم لوینیان را جایگزین او كند. از سپاهانى كه از آغاز بازى با تركیب ۱-۵-۴ وارد زمین شده بود انتظار یك بازى تهاجمى نمى رفت اما با تعویض هاى بوناچیچ اینگونه به نظر مى رسید كه تعدد یاران دفاعى این تیم شاید براى سپاهان دردسرساز شود. پس از اضافه شدن محسن حمیدى و بیرون رفتن عمادرضا، یاران سپاهان در چند صحنه ناهماهنگ كار كردند و این عدم هماهنگى توپ را نصیب مهاجمان كاوازاكى كرد كه باز هم درخشش عباس محمدى و بخت و اقبال بلند او مانع از رسیدن كاوازاكى  به گل شد. اكثر دقایق نیمه دوم توپ در میانه میدان گردش داشت.
دو تیم در ۹۰ دقیقه راهى براى رسیدن به دروازه ها نیافتند و كار به وقت اضافه كشیده شد كه در وقت اضافه هم فقط یكى دو موقعیت كاوازاكى قابل توجه بود.
كار به ضربات پنالتى كشیده شد و هنوز صداى هواداران آبى پوش تیم كاوازاكى گوش كركن است. بدون شك در ضربات پنالتى نفس بسیارى از هموطنانمان در سراسر دنیا در سینه حبس بود تا نتیجه كار را ببینند كه ضربه تاناگوچى كه با برخورد به تیرك دروازه به بیرون رفت خیال همه را راحت كرد و بعد از آن ضربه جلال اكبرى راه صعود تیم هاى ایرانى را پس از ۶ دوره به نیمه نهایى لیگ قهرمانان آسیا هموار ساخت.
طبقه بندی: جام باشگاههای اسیا،
[ پنجشنبه 5 مهر 1386 ] [ 10:09 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگسپاهان کبیر دوستت دارم ؛ نه به خاطر قهرمانی های تو ؛ بلکه به خاطر شخصیتی که در هنگام با تو بودن پیدا می کنم
ما سپاهانیم و همیشه بر بام فوتبال ایران
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :