تبلیغات
آخرین اخبار فوتبال داخلی
آخرین اخبار فوتبال داخلی
سپاهان همیشه قهرمان 
قالب وبلاگ
جدول لیگ برتر
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
نظر سنجی
به نظر شما سپاهان در اسیا چه رتبه ای کسب میکنهصباباترى صفر - سپاهان یك
باز هم پنالتى، باز هم كریمى
یكشنبه ۲۰/۳/۸۶
ساعت: ۱۷
ورزشگاه: شهید درخشان صباشهر
بازى رفت فینال جام حذفى باشگاه هاى كشور
صباباترى: صفر
سپاهان: یك
گل: هادى عقیلى (۶۰ - پنالتى)
داور: رحیم رحیمى مقدم
كمك ها: مرتضى كریمى و داود رفعتى
اخطار: مصطفى حاجتى و مرتضى كاشى (صباباترى) و سعید بیات و احسان حاجى صفى و جلال اكبرى (سپاهان)
اخراج: مرتضى اسدى (۵۹ - صباباترى)
تماشاگر: ۱۰ هزار نفر
ستاره میدان: محمود كریمى (سپاهان)
137028.jpg
صباباترى: المیر تولیا، سهراب بختیارى زاده، مرتضى كاشى، مرتضى اسدى، سعید بیگى، یدالله اكبرى (سعید دقیقى ۸۵)، امجد شكوه مقام، حامد حاجتى (محسن بیات ۸۰)، حمید زوهانى (مصطفى مهدى زاده ۶۱)، علیرضا عباسفرد
سرمربى: محمدحسین ضیایى
سپاهان: محمد سوارى، هادى جعفرى، هادى عقیلى، محسن بنگر، محرم نویدكیا (حمید عزیززاده ۸۹)، محمود كریمى (حسین پاپى ۸۱)، سعید بیات، جلال اكبرى، سیدمهدى سیدصالحى، احسان حاجى صفى، جواد ماهرى (فرشاد بهادرانى ۴۶)
سرمربى: لوكا بوناچیچ

 وقتى ضربه ایستگاهى سهراب بختیارى زاده در دقیقه ۴+۹۰ بازى با واكنش عالى محمد سوارى راهى كرنر شد و ضربه كرنر هم گلى را در پى نداشت، رؤیاهاى محمدحسین ضیایى نقش بر آب شد؛ چرا كه سپاهان با پنالتى دقیقه ۶۰ هادى عقیلى بازى رفت فینال جام حذفى را در تهران برد تا خودش را براى جشن قهرمانى در اصفهان آماده كند.
البته گل سپاهان حتماً طى روزهاى آینده محل بحث هاى فراوانى خواهد بود چرا كه داور مسابقه خطاى مدافع سپاهان روى یحیى گل محمدى - كه داخل محوطه جریمه سپاهان بود و بوى پنالتى مى داد - را نادیده گرفت و برگشت همین توپ توسط سپاهان به ضدحمله اى تبدیل شد كه مرتضى اسدى از سر ناچارى محمود كریمى را با خطا متوقف كرد تا داور این بار چشمانش را نبسته باشد و براى سپاهان پنالتى بگیرد.
137019.jpg
اگر اشتباه نكنیم، این پنجمین پنالتى سپاهان در جام حذفى بود و اصفهانى ها تا رسیدن به بازى فینال، در تمام بازیها از نعمت پنالتى استفاده كرده بودند.
در مجموع بازى متعادلى از سوى هر ۲ تیم شاهد بودیم. صباباترى و سپاهان هر ۲ با یك نمایش منطقى و معقول چشم به دروازه هم داشتند و البته موقعیت هاى خوبى را هم به وجود آوردند اما سپاهان به لطف بازى خوب محرم و تیزهوشى محمود كریمى توانست كار را تمام كند و با خیالى آسوده به بازى بعد بیندیشد.
سپاهان كه امسال مجموعه اى از بازیكنان خوب را گرد هم آورده و یك مربى آگاه به نام لوكا بوناچیچ را براى هدایت تیم اش انتخاب كرده فاصله كوتاهى با حضور در رقابت هاى آسیایى دارد و در مقابل صباباترى كه محصول اشتباهات فرهاد كاظمى است، نه در لیگ برتر موفق بود و نه در جام حذفى. اگر تیم صبا درست و اصولى بسته شده بود، محمدحسین ضیایى شاید از یحیى گل محمدى در خط حمله استفاده نمى كرد و لااقل در خانه بازنده نمى شد.
این قهرمانى البته به كام پرسپولیسى ها هم خوش نیامد؛ چرا كه گروهى از هواداران پرسپولیس كه تشنه انتقام از سپاهان بودند، دوباره شكستى دیگر را از سپاهان تجربه كردند و شاید طعم این شكست كه با پنالتى رقم خورد، براى آنها تلخ تر از قبل بود.

 
ضیایى:
سپاهان به ضدحمله دل بسته بود
137025.jpg
 محمدحسین ضیایى سرمربى صباباترى پس از شكست صفر - یك تیم اش مقابل سپاهان گفت: «در طول بازى موقعیت هاى زیادى داشتیم كه از آنها استفاده نكردیم. در مقابل اما سپاهان دل به ضدحملات بسته بود كه به خواسته اش هم رسید.»
ضیایى در مورد داورى این بازى گفت: «در طول لیگ و جام حذفى داوران بارها سر ما را بریدند و از پیروزى دور كردند. داور یك پنالتى را به سود ما نگرفت و اخراج بازیكن ما (مرتضى اسدى) اشتباه بود چرا كه او روبروى حریف نبود و نباید اخراج مى شد. امیدوارم فدراسیون فوتبال به زودى سروسامان بگیرد و فردى كه ریاست فدراسیون را بر عهده مى گیرد به مسأله داورى توجه ویژه اى داشته باشد.»

 
در حاشیه فینال جام حذفى
لوكا درگیر شد و مصاحبه نكرد!
137022.jpg
 دیروز ورزشگاه شهید درخشان رباط كریم یكى از شلوغ ترین روزهاى خود را پشت سر گذاشت. هرچند بیشتر حاضران روى سكوها در پایان بازى مغموم و ناراحت بودند. حدود ۱۰ هزار نفر دیروز از روى سكوها بازى صبا- سپاهان در مرحله رفت فینال جام حذفى را دیدند كه البته بیشتر آنها هوادار میزبان بودند. در میان آنها پرسپولیسى ها نیز حضور داشتند كه به سركردگى لیدرهاى این تیم براى حمایت از صبا به رباط كریم آمده و باترى سازان را همراهى مى كردند.
حضور مهدى شیرى بازیكن تكنیكى صبا روى سكوها، درگیرى گل محمدى و حاج صفى كه از دید داور دور ماند و جشن زودهنگام هواداران سپاهان در پایان ۹۰ دقیقه دور رفت جزو حاشیه هاى این بازى بود اما تمام آنها تحت تأثیر درگیرى لوكا بوناچیچ با یكى از مسؤولان زمین قرار گرفت.
بوناچیچ كه بعد از اخراج در بازى مقابل پرسپولیس، از جایگاه ویژه بازى شاگردانش مقابل صبا را مى دید وقتى در پایان بازى قصد ملحق شدن به اعضاى تیمش را داشت با ممانعت یكى از مسؤولان زمین روبرو شد و همین مسأله موجبات درگیرى این دو را فراهم آورد. گویا این درگیرى محدود به بحث لفظى نبوده و برخورد فیزیكى هم داشته كه البته نه مسؤول كنار زمین بلكه سرمربى سپاهان ضارب بوده است. مسؤول فوق مدعى شده لوكا با لگد ضربه اى به او زده و برخورد بدى با وى داشته اما ساكت مدیرعامل سپاهان در مقام دفاع از سرمربى تیمش این موضوع را تكذیب كرده و عدم شناخت لوكا از محیط و توجیه نشدن مسؤول مربوطه را دلیل پرخاشگرى او اعلام كرده است. همین درگیرى در ادامه منجر به عصبانیت شدید بوناچیچ شده و او برخورد نامناسبى با خبرنگاران داشته و در پایان بازى در كنفرانس مطبوعاتى مربیان حاضر نشده است.
ساكت هم به این خاطر از خبرنگاران عذر خواسته اما در حین صحبت هاى مدیرعامل سپاهان مسؤول مزبور به او گفته: «بروید به سرمربى تیم تان ادب یاد بدهید.» و بعد سراغ سردار شهریارى مدیرعامل باشگاه صباباترى رفته و او را در جریان اتفاقات قرار داده است.طبقه بندی: اخرین نتایج جام حذفی،
[ چهارشنبه 23 خرداد 1386 ] [ 07:06 ق.ظ ] [ سید رسول حسینیه خوراسگانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگسپاهان کبیر دوستت دارم ؛ نه به خاطر قهرمانی های تو ؛ بلکه به خاطر شخصیتی که در هنگام با تو بودن پیدا می کنم
ما سپاهانیم و همیشه بر بام فوتبال ایران
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :